Výjimečné a inspirativní

Dřevěné stoly

Navrhněte si svůj stůl

Dřevo, hliník, kov, beton

Více informací

Dřevěné stoly na míru

Nabízíme ručně vyráběné dřevěné stoly různých formátů s designovými podnožemi. Od popraskaných povrchů přes vybledlá mořidla až k barevným akcentům.

Naše truhlářská dílna je vybavena nejmodernějšími technologiemi pro zakázkovou výrobu, což nám umožňuje zaměřit se na detail, vytvářet originální design a dosahovat vysoké kvality. Přijďte se k nám poradit s odborníky, kteří Vám poskytnou cenné rady a pomohou nalézt optimální řešení.

wohaconcept
wohaconcept

WOHA YES

Jídelní stůl WOHA YES lze vyrobit z amerického ořechu, jasanového dřeva či dubu. Podnože jsou vyrobeny z kovu. Dostupný ve dvou velikostech: 95×220 cm a 110×240 cm. Na přání vám jej upravíme nebo rovnou na zakázku vyrobíme z jiného materiálu či v jiných rozměrech. Stačí nás kontaktovat.

wohaconcept
wohaconcept

WOHA ROCK

Jídelní stůl WOHA ROCK lze vyrobit z amerického ořechu, jasanového dřeva či dubu. Podnože jsou vyrobeny z kovu. Dostupný ve dvou velikostech: 95×220 cm a 110×240 cm. Na přání vám jej upravíme nebo rovnou na zakázku vyrobíme z jiného materiálu či v jiných rozměrech. Stačí nás kontaktovat.

wohaconcept
wohaconcept

WOHA LOFT

Jídelní stůl WOHA LOFT lze vyrobit z amerického ořechu, jasanového dřeva či dubu. Podnože jsou vyrobeny z kovu. Dostupný ve dvou velikostech: 95×220 cm a 110×240 cm. Na přání vám jej upravíme nebo rovnou na zakázku vyrobíme z jiného materiálu či v jiných rozměrech. Stačí nás kontaktovat.

wohaconcept
wohaconcept

WOHA ICEBERG

Jídelní stůl WOHA ICEBERG lze vyrobit z amerického ořechu, jasanového dřeva či dubu. Podnože jsou vyrobeny z kovu. Dostupný ve dvou velikostech: 95×220 cm a 110×240 cm. Na přání vám jej upravíme nebo rovnou na zakázku vyrobíme z jiného materiálu či v jiných rozměrech. Stačí nás kontaktovat.

wohaconcept
wohaconcept

WOHA ISLAND

Jídelní stůl WOHA ISLAND lze vyrobit z amerického ořechu, jasanového dřeva či dubu. Podnože jsou vyrobeny z kovu. Dostupný ve dvou velikostech: 95×220 cm a 110×240 cm. Na přání vám jej upravíme nebo rovnou na zakázku vyrobíme z jiného materiálu či v jiných rozměrech. Stačí nás kontaktovat.

Zakázkově vyráběné stoly
umíme sladit s materiálem podlahy

Naplánujte si svůj stůl ještě dnes.
Kontaktujte nás
Stavte se k nám do showroomu